Dil Seçimi

YALTES Endüstri Günü 9 Aralık 2009

 

Gemilerde Entegre Platform Kontrol ve Köprüüstü Sistemleri

 

YALTES, Askeri Gemilerde Entegre Platform Kontrol Sistemi, "Entegre Köprüüstü & Dinamik Mevkilendirme Sistemi Çözümleri" ve "Karar Destek Sistemi" konsept çalışması tanıtımının yapıldığı 9 Aralık Çarşamba günü; Savunma Sanayi Müsteşarlığı ve Sektörün Önde Gelen Firmalarından katılımcıları İstanbul-Pendik'deki tesislerinde ağırladı...

 

9 Aralık Çarşamba günü YALTES tesislerinde yapılan  "Askeri Gemilerde Entegre Platform Kontrol ve Köprüüstü Sistemleri" konulu Endüstri Günü'nde; MİLGEM Entegre Köprüüstü ile Yeni Tip Karakol Botlarının Makine Kontrol Odası Konsolları üzerinde Entegre Platform Kontrol ve Köprüüstü Sistem Çözümleri'nin tanıtımı yapıldı. Bunun yanı sıra, yeni geliştirilmekte olan seyir amaçlı tüm fonksiyonların sayısal olarak sergilendiği Sayısal Köprüüstü ve Dinamik Mevkilendirme (DP) sistemi gösterimi de demo amaçlı MOAC konsolu üzerinde gerçekleştirildi.

 

Savunma Sanayi Müsteşarlığı, Deniz Kuvvetleri Komutan'lığının çeşitli birimleri, Tuzla bölgesindeki Tersaneler ve Savunma Sanayi Sektöründen çeşitli firmalardan katılımın olduğu etkinlik; 14:00 - 16:30 arasında gerçekleştirilen sunum ve ürün tanıtımlarının ardından 16:30 - 18:00 arasındaki Kokteyl ile son buldu.

 

Entegre Köprüüstü Sistemleri sunumu için lütfen tıklayınız...

Entegre Platform Kontrol ve İzleme Sistemleri sunumu için lütfen tıklayınız...

YALTES Şirket Tanıtım sunumu için lütfen tıklayınız...

Endüstri Günü programı için lütfen tıklayınız...

Resimler için lütfen tıklayınız...